Lola publikon një video provokues në krah të Dautit, ky i fundit befason me reagimin

Lola Haradinaj është moderatorja shqiptare dhe gruaja e politikanit Daut Haradinaj.

Ata të janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën, përcjell ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Insagram ku poston fotografi dhe video të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një video me burrin e saj Dautin. Në këtë video Lola shihet duket i thënë shpirt Dautit, e ky i fundit thotë se a po i rrin mjekra mirë…!

Kaq të lumtur po shfaqen ata pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Lola

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *