Ariu polar thyen xhamin në akuarium, frikëson vizitorët (Video)

Derisa vizitorët po e shikonin ariun në akuarium, ata u frikësuan dhe ia morën vrapit, shkruan lajmi.net
Ariu po shkonte lart-poshtë, ndërkaq në një moment ai goditi xhamin e akuariumit duke e thyer atë.

Për shkak të trashësisë së xhamit, nuk arriti të çahej dhe të binte uji, mirëpo kjo thyerje mjaftoi që t’i frikësonte vizitorët që po qëndronin aty.

Ata menjëherë ikën nga akuariumi, që të ishin më të sigurt.
Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/