E dhimbshme, leopardi bije nga maja e lartë e malit, por ndodh mrekullia (Video)

Një video mjaft interesante dhe njiherit e çuditshme po çarkullon në internet Një laopard shihet duke ecur në një majë mali mjaft të thepisur dhe me shkëmbinjë të mëdhenj. Në fillim, macja tregohet shumë e kujdesshme dhe ecën shumë ngadalë duke menduar mirë se ku të lëshojë këmbën, transmeton lajmi.net.
Por pasi lirohet pak nga ajo frika që ksihte duke ecur nëpër këtë majë mali, ajo tenton të kërcejë nga një shkëmb në tjetrin dhe bie nga një lartësi shumë e madhe duke u rrokullisur nëpër shkëmbinjt e ashpër që ishin në këtë majë mali.

Por mrekullisht dhe ëpr fat të mirë të saj, ajo ngrihet menjëherë në këmbë dhe fillon të ecë prëpë.
Mijëra njerëz e kanë parë klipin dhe janë befasuar nga ajo se çfarë ka ndodhur me leopardin. /Lajmi.net/

Leopardi