Gigi Hadid zbulon fobinë e saj më të madhe, do habiteni

Të gjithë kemi fobi nga gjëra të ndryshme. Por fobia e Gigi Hadid do ju lërë me gojë hapur.

Gjatë një interviste me revistën W, supermodelja zbuloi se asgjë nuk e frikëson më shumë se sa tualeti. Po është e vërtetë, tualeti.

“Jam në rregull me merimangat, lartësitë dhe kllounët,”-tha ylli i pasarelave, pasi u pyet nëse kishte frikë nga ndonjë gjë.

“Nuk më pëlqen të dal nga dushi dhe për tu ulur në tualet,”-shtoi ajo. “Kur lahemi dhe tualeti ka ujë në të, unë thjesht nuk bëj dush kur tualeti është i hapur. Ju garantoj se nëse shikoni në tualet ndërsa po bëni dush do të ndiheni të çuditshëm.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *