PAS ‘DEDIKIMIT’ TË KËNGËS, ACAROHEN MARRËDHËNIET MES FLORIT DHE ELVANËS

Elvana Gjata duket se ka bllokuar Florin.

Dyshja Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi janë bërë sërish qendër e vëmendjes në media dhe tek fansat.

Kjo për shkak se fansat janë të bindur se balada me të cilën është prezantuar në Këngën Magjike Flori, është dedikim për Elvana Gjatën, shkruan Gazeta Express.

E megjithëse ata kanë ftohur raportet tash e dy vjet, kanë vazhduar të ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Por, duket se kjo këngë ka ndikuar që raportet mes çiftit të ftohen edhe me tej.

As Elvana e as Flori nuk janë duke ndjekur më njëri-tjetrin në këtë rrjet social, e që ky duket të jetë një vendim i Elvanës, e cila me siguri se nuk ka aspak dëshirë të marrë akoma vëmendje pas ngjarjeve të fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *