Kujt i vuri vizë të kuqe sot Afrona?

Modelja shumë e përfolur po kalon kohë në Emiratet e Bashkuara Arabe, bashkë me të fejuarin e saj Blero Muharremin, shkruan Kosovarja.

Dyshja sipas postimeve të shumta që po shohim, po kalojnë çaste të mrekullueshme.

E kësaj here, edhe pse në një vend luksi, Afrona duket se i ka ndaluar vetes një gjë.

Në fotografi shihet filxhani i kafesë, dhe një X me të kuqe, që duket se modelja ka hequr dorë nga kjo pije.

Eh, mundet edhe pa kafe…/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *