Rrënqethëse: I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë prej kanceri, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët e saj për të fundit herë në spital

Kan’ceri viteve të fundit ka marrur aq shumë jetë saqë mund të thuhet se është sëmundja më e përhapur e dekadës së fundit. Kjo sëmundje pavarësisht terapive të shumëta e kujdesit maksimal të mjekëve nuk po mposhtet te të gjithë për fat të keq.

Sammi Fox e diagnostifikuar me kancer, një grua 29-vjeçare nga Britania ka prekur zemrat e miliona njerëzve me anë të një videoje që është publikuar, teksa ajo po përshëndetet me më të dashurit e saj, transmeton gazetametro.net

Fox, duke e ditur se nuk i kanë mbetur edhe shumë për të jetuar, pasi sëmundja i është përhapur shumë, përqafon për herë të fundit fëmijët e saj 5-vjeçarin Bobby,dhe Kai 13. Bobby ka është me sindromën Down.

Por, pasi që kjo video u shpërnda, një grua kishte kuptuar se kafsha e saj e preferuar është njëbrirëshi, dhe kështu vendosi t’ia dërgojë edhe atë në dhomën e spitalit.
Për të parë momentin emocionues kur ajo i jep përshëndetjen e fundit fëmijëve, ndiqeni videon më poshtë:

Lamtumira