Ai ulet në gjunjë dhe i propozon martesë, ajo do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Martesa është një nga fazat më të rendësishme të njeriut.
E në fakt mënyra se si zgjedh një djalë t’i propozojë një vajze, është shumë e rendësishme.

Një çift është kthyer në hit në rrjetet sociale për shkak të mënyrës së propozimit.
Në video shihet se një djalë ulet në gjunjë pas vajzës që e dashuron dhe i tregon unazën.

Se si i përgjigjet ajo mund ta shihni në videon e mëposhtme.
Mos e humbisni, do shkriheni së qeshuri./noa.al/
Më poshtë shihni pamjet në Video: