Fevziut i çojnë valixhen me para në restorant, pse e refuzoi ofertën e çmendur?

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët shqiptarë më të suksesshëm përsa i përket fushës së tij dhe ka korrur një sukses të madh me emisionin “Opinion”.

Sigurisht, duke i qëndruar besnik edhe televizionit, ku qëndron prej kohësh, Tv Klan.
I ftuar në emisionin e pasdites me Jonida Shehun, Fevziu ka treguar sot lidhur me një ofertë marramendase të cilën e ka refuzuar.