I vjedh gruas çantën nga vetura, por bën një gabim të pafalshëm (Video)

Derisa një grua po e mbushte rezervuarin e veturës në benzinë, një hajn në anën tjetër të veturës i vjedh çantën.
Ajo ishte habitur duke i shikuar litrat e benzinës që po derdheshin në rezervuar, kur në anën tjetër të veturës hajni hap derën dhe i vjedh çantën, transmeton Telegrafi.

Por këtë veprim e kishte vërejtur punëtorja e pompës së derivateve, e cila vrapon në drejtim të pronares së çantës duke i thënë, “ma jep mua ta mbush t’i vrapo në drejtim të hajdutit”.
Por hajni nuk u largua shumë, pasi me motoçikletë përplaset në mur i cili ia prishi misionin.

Më pas gruaja i afrohet i merr çantën dhe shpreh keqardhje për të duke e pyetur nëse është lënduar.
Më poshtë shihni pamjet në Video: