Mimoza Shkodra ka për të thënë diçka për Kidën dhe Xhensilën

Mimoza Shkodra është shumë e dashur për publikun.
Së fundmi emri i Mimoza Shkodrës është lakuar shkak i jetës së saj private mirëpo me projektet muzikore dhe suksesin e tyre i ka bërë fansat ta harrojnë atë pjesë, shkruan lajmi.net.

Dy këngët e fundit ‘Mu ma le fajin’ dhe ajo ‘Sot do pi’ rezultuar me sukses të madh për çka këngëtarja është ndarë tejet e kënaqur.

Sa i përket angazhimit në muzikë ajo ka folur në një intervistë për ‘Mirage’ por ishte pjesë edhe e rubrikës ‘Kë zgjedh’ aty ku i tha dy fjalë për Kidën dhe Xhensilën./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *