Kur gruaja i thotë “Të dua”, ja si ia kthen Fatos Kryeziu (Video)

Fatos Kryeziu aktori i njohur dhe gjithashtu këngëtari ka qenë i ftuar në emisionin “Top Show” së bashku me anëtarët tjerë të orkestrës “2 Korriku”.
Ata kanë folur rreth projektit të tyre më të ri duke treguar se qëllimi ka qenë të ironizojnë me gjërat shumë të kushtueshme, si për shembull rrobat.

Gazetari i pyet ata se a mund të marrinë ndonjëherë diçka seriozisht sepse janë tërë kohën të hareshëm.
“A ju marrin seriozisht bashkëshortet kur ju u thoni “Të Dua”?”

Por ajo që bënë pështyje është përgjigja e Fatosit i cili thotë se pasi që i thotë gruas së tij “Te dua”, ajo i kundërpërgjigjet duke i thënë “Mos ha m..”
Nga kjo deklaratë të qeshura buçitën sallën.

Kryemadhi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *