Sherr mes dy mikeshave? Françeska bën komentin e papritur për Zaiminën

Ato janë dy nga femrat më sexy të shpëbizit shqiptar, por njëkohësisht dhe dy mikesha mjaft të mira.
Herë pas herë është përfolur në media se mes tyre nuk është më e njëjta miqësi si më parë, kjo për shkak se më ato sjanë parë në shoqërinë e njëra tjetrës.

Ndërkohë këto dyshime bien poshtë me reagimin e Françeskës në postimin e fundit të Zaiminës. Teksa ajo pozon mjaft sexy, ish banorja e Big Brother shkruan: ‘Nuk diii perëndëshë’. Dhe këngëtarja i është pëgjigju po ashtu me plot përzemërsi duke e cilësuar i ‘jetë’. Ja dhe një ‘merak’ na e hoqën dy bukuroshet shqiptare.

/Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *