Çfarë po ndodh me flokët e Luanës? Moderatorja ndryshon sërish look dhe fansat u bënë lëmsh (FOTO)

Kohët e fundit, moderatorja e njohur Luana Vjoillca ka vendosur që të eksperimentojë me pamjen e saj.

Nga bionde, Luana bëri flokët ngjyrë të zezë, duke i lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë. Por nuk kaloi shumë kohë dhe moderatorja bëri ndryshimin e radhës ku u shfaq me flokë të kuqe.

Nga e kuqja, Luana vendosi që të rikthehej sërish në bionde. Në këtë mënyrë ajo i ka bërë të gjithë ndjekësit konfuzë, duke pyetur se cilët janë flokët origjinalë të moderatores.

Ndërkohë së fundmi, Luana duke se ka hequr dorë nga extension dhe tregoi modelin e flokëve të shkurtër platin.

Ka qenë këngëtari Meda ai që ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me moderatoren që ka flokët e shkurtër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *