Diellza Kolgeci shtatzënë, ja çfarë foto i ka publikuar mikja më e afërt (FOTO)

Diellza Kolgeci është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Lajmi se këngëtarja Diellza Kolgeci është shtatzënë i ka habitur publikun, mirëpo miket e saj të afërta ky lajm i ka gëzuar mjaft shumë.

Ishte Afërdita Paqarada ajo e cila e ka publikuar një foto në Instagramin e saj dhe aty shihet me gjasë Diellza Kolgeci shtatzënë.

E kontaktuar nga lajmi.net, Diellza ka konfirmuar se është në pritje të ëmbël.

“Po është e vërtetë, po ecë mirë” janë ndër tjera fjalët e saj. E pyetur për gjininë e foshnjës, ish Miss Kosova tregoi se nuk e di akoma, i mjafton që fëmija të jetë i shëndoshë.

Burime pranë tyre thonë se ajo është duke pritur fëmijën e basketbollistit Fisnik Rugova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *