Era Istrefi ndryshon look dhe duket si asnjëherë më parë (FOTO)

Era Istrefi është ndër të pakta këngëtare shqiptare që ka arritur të njoh suksesin dhe jashtë vendit.

Falë super hitit ‘BonBon’ ajo siguroi kontratën me SonyMusic e tashmë ka realizuar një sërë projektesh të ndryshme në tregun muzikor amerikan.

Por së fundmi këngëtarja ka vendosur ti suprizojë ndjekësit e saj.

Ajo shfaqet me një look tërësisht të ri edhe pse jemi mësuar ta shohim shpesh ndryshime në look të këngëtares por ky ndryshim e solli Erën si asnjëherë më parë.

Këngëtarja ka vendosur lente jeshile dhe ndonëse ndryshimi nuk është i përhershëm, pasi këngëtarja mund t’i heqë sërish, gjithësesi duket mjaft ndryshe nga pamja e saj e zakonshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *