Shfaqet për herë të parë, kështu duket Tayna pa grim

Tayna pa grim, por shumë seksi.
Rep artistja e njohur, Tayna ishte sensacioni i vitit 2018 për skenën muzikore shqiptare.

Artistja karrierën e saj muzikore e filloi këtë vit duke lansuar 5 këngë që rezultuan që të gjitha të suksesshme.

Tayna është aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat poston imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi në rrjetin social, Instagram ajo ka postuar një video ku shihet pa grim dhe duke shfaqur në pah linjat trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *