Ramiz Lladrovci “godet” Vuçiqin ‘djali i Fahriut’: Kadal bir, kadal, këtu kemi rend (PAMJE)

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, i ka reaguar presidentit të Serbisë, Aleksandar Vucic, kështu pas paralajmërimit të tij se ai në 72 orët e fundit do t’i vizitojë njësitet ushtarake serbe në Zonën e Sigurisë Tokësore dhe në jugun e Serbisë gjatë 72 orëve të ardhshme.

“Eu bre! I biri i Fahriut po don i pari me ardhë e me ia urue ushtrinë Presidentit Thaçi. Kadal bir, kadal, këtu kemi rend!”, ka shkruar Lladrovci në Facebook ja edhe postimi tij me posht ndiqni.