Mënyra e tm*rrshme e këtij prifti për ta bekuar vajzën e vogël

Një video tregon momentin kur një vajzë e tmerruar bërtet pasi një prift rus ia mbante kokën nën ujë gjatë një pagëzimi ekstrem për t’ia larguar djallin nga brenda saj.
Ilia Semiletov do të përballet me një gjykatë kishtare dhe do të mund të shuhet pasi ai u pa duke e mbajtur kokën e fëmijës në ujë.

Ngjarja ka ndodhur në Yessentuki, në jug perëndim të Rusisë, transmeton lajmi.net.

Vajza bërtiste e terrorizuar, por të rriturit nuk ndërhynin, ndërsa kishte qeshje midis atyre që qëndronin afër.
Përkundër kësaj, prifti ishte pezulluar dhe do të përballet me një gjykatë të kishës mbi incidentin shqetësues. /Lajmi.net/