Për herë të parë, Genc Prelvukaj pranon publikisht lidhjen me Eni Koçin

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët megjithëse ishin kapur mat shumë herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, nuk pranonin se kishin një lidhje dashurie mes tyre.

Mirëpo, në emisionin “Një kafe me Labin” janë publikuar prapaskenat e festës së organizuar disa ditë më parë, “Op Labi Party”, ku Mimoza Shkodra dhe Adrian Gaxha “u martuan”.Gjatë intervistës me personazhet e ftuar në festë, prezantuesi e ka pyetur Gencin:

Nuk dua të bëj publike çdo gjë, por për herë të parë tek ‘Op Labi Party’ e bëtë publike që jeni së bashku me Enin?”“Po, është e vërtetë. E keni parë që në hyrje. Kemi zgjedhur një event si ky që të shfaqemi publikisht bashkë.”- ka pohuar Genci para kamerës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *