Sherr mes Kejvinës dhe Olimpias, publikohet video e “kacafytjes”

Ato janë mjaft të njohura për shkak se çdo të shtunë lënë skena nga më të ndryshmet në studion e Xing me Ermalin.

Bëhet fjalë për bukuroshet Kejvina dhe Olimpia, të cilat duket se ditën e sotme kanë patur “një sherr”.

Është pikërisht Ermali që ka publikuar videon e tyre, ku vajzat shfaqen në makinë, duke u “kacafytur” me njëra-tjetrën.

Megjithatë, duket që gjithçka të jetë në kuadrin e një shakaje, pasi vetë Ermali e ka publikuar duke thënë se vajzat po zihen për vendin e parë.

Ai shkruan:

Shihni si zihen për vendin e parë. Pse se bëni me rradhë goca?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *