“Qaja sepse nuk doja që djalin ta lindja atë ditë”, moderatorja habit me arsyen (VIDEO)

Moderatorja Jona Spahiu, është bërë nënë e një djali që e kla quajtur Raiden. Por mesa duket shtatzania e Jonës nuk ka qënë shumë e lehtë.

Në një video të publikuar së fundmi në kanalin e saj në Youtube, Jona ka ndarë me të gjithë eksperiencën e veçantë të shtatzënisë, duke treguar se gjithçka e kishte marrë me sportivitet dhe i kishte shijuar shumë 9 muajt e pritjes.

“Unë qaja sepse nuk doja që djalin ta lindja në atë ditë dhe të ishte një virgjëreshë. Nuk qaja për asgjë tjetër. Shkojmë në spital dhe gjatë gjithë rrugës thoja ‘Jo, djali im nuk do të lindë sot’. Akoma nuk e kisha besuar që kjo gjë më kishte ndodhur mua”, rrëfen Jona duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *