Adelina Tahiri kërkon falje për martesën e saj me maqedonin 50 vjeçar. Shikoni reagimin e qytetareve

Këngëtarja Adelina Tahiri ka kohë që nuk ka qenë e ftuar në emisione apo intervista, shkruan GazetaBlic.Pas shumë thashethemeve lidhur me martesën saj me avokatin maqedonas, ajo doli dhe tregoj gjithë të vërtetën për lidhjen e saj dhe se tha se është shumë e lumtur.

Adelina, nuk ka shumë kohë që ka lindur edhe fëmijën e saj të parë.

Së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin‘ ku shpalosi shumëçka.Gjatë emisionit Ermal Mamaqi kishte përgatitur edhe një skeç ku shihet Adelina në qytet duke iu kërkuar falje njerëzve në rrugë për martesën e saj me maqedonin.Shikojeni se si reagojnë qytetaret në video:

/GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *