Çartet Mihrije Braha, Ja çka thot per Shqiptaret e sodit (Video)

Mihrije Braha shpërthen. Shqipëtari të fal gjithcka por vetem suksesin JO.

Mihrije Braha Lindi në fshatin Vidimriq të Mitrovicës më 15 nëntor 1967 ajo është nje kengetare e famshme me kenge te saj popullore si dhe te perfshire edhe ne muziken zbavitese. Ajo eshte e martuar me kengetarin e njohur Naim Abazin
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *