Ndodh edhe kjo: Gjyqtari ndëshkon me të kuq asistentin, arsyeja e çuditshme (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në futbollin skocez në ndeshjen Kilmarnock-Dundee
Gjyqtari kryesor i takimit Kilmarnock-Dundee, ka bërë një veprim të çuditshëm, duke ndëshkuar me karton të kuq asistentin anësor.

Ai këtë e bëri, pasi anësori ndërpreu ndeshje për disa minuta, sepse kishte problem me stomakun dhe ishte duke vjellë. /Express/
Më poshtë shihni pamjet në Video: