A e dini se sa e ka pasur rrogën Labi kur punoi në

Sot është një nga moderatorët më të njohur në Kosovë.
Por, Labinot Gashi dikur ka punuar si kamerier. Në një intervistë dhënë për emisionin ‘Mirage’, ai tregoi më shumë në lidhje me këtë eksperiencë, shkruan lajmi.net

Se si ishin punët dhe sa e kishte rrogën ai, kuptojeni nga minuta 3:30.
Më poshtë shihni pamjet në Video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *