Cili ka qenë i dashuri i parë, na thuaj emrin e tij? Ja si përgjigjet Teuta Krasniqi

Aktorja Teuta Krasniqi së fundi ishte e ftuar në emisionin NIN në Klan Kosova, shkruan GazetaBlic.Ajo në rubrikën ‘Haje ose thuje‘ u pyet shumëçka me disa pyetje interesante.

Si shumë herë që ajo nuk arrin të iu ikë mediave, dhe pyetjeve lidhur me jetën e saj private, edhe kësaj radhe asaj iu bë një pyetje lidhur me jetën e saj private.

Cili ka qenë i dashuri i parë i Teuta Krasniqit, na thuaj emrin e tij?Teuta u përgjigj duke thënë ‘Khuuu se di as ku o, duke u buzëqeshur’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *