Endrit Thaçi në lidhje me vajzën e Lutfi Hazirit? Kjo se çka zbuluam thotë shumë

Kohët e fundit u tha se djali i presidentit Hashim Thaçi është në lidhje me vajzën e të parit të Gjilanit Lutfi Hazirit, Lotinën, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse kishte një numër të thashethemeve se ata dy janë në lidhje, pas disa imazheve që u publikuan, ku Endriti dhe Lotina u panë në një restorant, dyshja nuk dha asnjë prononcim.Shikojeni foton ku ata u panë bashkë:

Por edhe pse ata nuk folën asgjë, GazetaBlic ka parë në llogarinë ‘Instagram‘ të Endritit se ai e ndjek Lotinën.Shikojeni foton:

Kjo mund të jetë një dëshmi se ata mund të kenë diçka më shumë.Ndryshe, djali i presidentit të vendit njihet se ka shumë të dashura, lidhja e fundit që u tha se ai i ka dhënë fund ishte me aktoren Arta Nitaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *