Ermal Mamaqi i gjen fatin Bleonës, pasi ishte bërë shumë ‘merak’ ja kush eshte personi (Video)

Bleona Qereti shumë shpesh bën postime në të cilat tregon kushtet që i vë atij që do jetë fati i tij.
Madje shpeshherë është kritikuar edhe nga ana e fansave, se e hedh poshtë duke u paraqitur si person që vuan përta gjetur fatin e jetës, shkruan lajmi.net.

Por, duket se brenga tashmë i ka mbaruar, Ermal Mamaqi është kujdesur t’ia gjente fatin e jetës Bleonës.

Ermali publikoi një video të një piktori që e kishte mysafir në emisionin e tij dhe se sipër saj shkroi “Bleona të doli fati më duket” duke e etiketuar atë.

Për më shume mund të shikoni videon më poshtë:

Ermali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *