Plaku Gangsta nga Kosova shikoni se cka i thot Miss Kosovës i ka pas 300 femra deri tash (VIDEO)

76 vjeçari nga Kosova që thotë se është Play Boy i Kosovës ka pasur 300 femra deri tash. Ai i do shumë femrat dhe nuk mund të jetojë pa të. Këto deklarata i ka dhënë në emisionin “Kojshia Show”, përcjell albanews.ch “Një minutë pa femër nuk ri, apet kam me dal në facebook dhe kam me kërku femra, qajo femër që do më afrohet do e marrë.

Ai gjatë emisionit ia lypi live Mis Kosovës Arbnora Ademaj-t.“Mua jashtëzakonisht më pëlqen Arbnora, e ka shtatin e bukur, kjo është edhe super manekene, edhe super Miss Kosova është,” u shpreh 76 vjeçari i cili i do femrat shumë.Ndërsa sa i përket se si duhet të jetë një femër ideale për të, 76 vjeçari u shpreh se gjithçka çka ka Arbnora çashtu e du një, tjetër ma t’mirë nuk lypi më. Play Boy e tha haptas se i pëlqen Arbnora Miss.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *