U nda me Seldin, flet Mimoza, do ta gjejë një djal te pa pun per tu martuar ata ste lejn

Siq duket Mimoza eshte e lodhur nga vipat ose nga meshkujt vip sepse ma sdeshiron te ket lidhje me diken qe u ne pozit te lart, si financjarisht po ashtu edhe me pozit apo vip diqka te ngjajshme nuk deshiron te ket lidhje më ajo ka ber nje zgjidhe tejet interesante ndoshta per dike por ajo ashtu mendon qe eshte me mir per veten e saj, sepse sju beson njerzve qe kan ekonomi te mir ata si vlerson shum, kjo ide eshte kogja e rrall te ne te gjith deshirojn nje mashkull apo femer te ket pare ekonomi te mir te qendrushme.
Këngëtarja e njohur kosovare Mimoza Shkodra ka qenë e ftuar në emisionin “Mirage” ku ka folur për jetën private dhe atë profesionale.

Mimoza në këtë emision ka folur edhe për ndarjen e fundit që kishte me këngëtarin nga Shqipëria Seldi, shkruan AlbanienShow

Po ashtu intepretuesja e shumë hiteve ka thënë që ajo shpreson që ta gjejë martohet sa më parë/

“Nuk e di kur do të martohem, por inshallah shumë shpejtë, martesa është diçka që nuk e di kur do të ndodhë” tha Mimoza Shkodra

Po ashtu ajo deklaroi që para vitit të ri do të lansojë disa projkete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *