Valltarja alivanoset në skenë, Iggy Azalea vazhdon performancën

Reperja e njohur po kritikohet shumë për këtë veprim.
Një prej balerinave që e shoqërojnë në koncerte Iggy Azalean, ka pësuar kolaps gjatë vallëzimit.

Ngjarja e frikshme ndodhi në Brazil gjersa këngëtarja po perfomonte këngën hit “Black Widow”.

Me gjithë fatkeqësinë, biondina ka vazhduar të këndojë duke mos i ofruar ndihmë vajzës që u alivanos.
Këngëtarja vazhdoi edhe për 30 sekonda të performonte derisa muzika më në fund u ndal duke i dhënë mundësi që stafi mjekësor të intervenon në skenë.

Më pas ajo ka shkruar në Instagram duke treguar se balerina është mirë dhe se dritat dhe i nxehti kanë shkaktuar që ajo të alivanosej.

Megjithatë, fansat në rrjetet sociale e kanë kritikuar shumë veprimin e Iggy-t./Gazeta Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *