Kaq darkë romantike përgatit ‘Pajtesa’ për burrin, por ka diçka që nuk shkon

Fiona Gllavica, është aktorja nga Prishtina, e që u bë shumë e njohur dhe e dashur tek publiku,me rolin e saj të ‘Pajtesës’, në serialin ‘Çka ka shpia’.
Jasht nga Seriali, Fiona shfaqet krejt ndryshe. Ajo është e fejuar dhe vazhdimisht poston fotografi me të fejuarin e saj, Arbnorin.

E sonte, ajo ka postuar një fotografi ku shihet se ka përgatitur një darkë për të fejuarin e saj, por ajo çka bie në sy është se ata nuk janë vetëm, kanë me vete edhe shoqen e tyre./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *