Nuk do ta besoni se çka bëjnë pas kamerave Sasa dhe Xhesika e ‘O sa mirë’ (Video)

anë dy personazhet me të dashura për publikun.
Sasa dhe Xhesika, në serialin ‘O sa mirë’ kanë shpallur një ‘luftë’ mes vete, duke u sharë e ofenduar, shkruan lajmi.net

Por, se a i kanë të njëjta raporte edhe në jetën reale, kuptojeni në materialin e përgatitur nga emisioni ‘Mirage’!
Më poshtë shihni pamjet në Video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *