Tupac gjallë? Pamjet që e “vërtetojnë” një gjë të tillë

Idetë se Tupac Shakur i mbijetoi të shtënave fatale në vitin 1996 kanë rigjallëruar, falë kërkesave të reja tronditëse për ikjen e yllit nga ShBA.
Rep artisti i “diss”-it më të mirë të të gjitha kohërave “Hit Em Up” thuhet se u v’ra pas një xhirimi me makinë në Las Vegas, Nevada më 13 shtator 1996.

Por hendeqet në raportet zyrtare – si dhe rishikimet nga njerëzit që pretendojnë të jenë afër Pac – kanë bërë që shumë njerëz të besojnë se ai i mbijetoi të shtënat dhe ka qenë gjallë gjatë tërë kohës, transmeton lajmi.net.

Ndërsa spekulimet mbi mbijetesën e Tupac u rishfaqën gjatë 2018-ës, më poshtë mund të gjeni disa nga videot që pretendojnë se kanë arritur ta vërtetojnë se reperi është gjallë. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *