Edonisi dhe Mirlindi e ‘kallin’ flakë atmosferën me çiftelia në emision (Video)

Edonis Gashi nga Malisheva dhe Mirlind Bajraktari, kanë ndezur atmosferën me këngë me çiftelia.
Këta dy vogëlush i kanë kënduar heroit të kombit dhe komandantit legjendar, Adem Jasharit, shkruan Gazeta NewBorn.
Më poshtë shihni pamjet në Video: