‘Miss Kosova’ nuse kosovare, shikoni si i rri ‘duvaku’ (Foto)

Miss Kosova, Camila Barraza prej kur nisi këtë rrugëtim u bë emër shumë i komentuar në media, për arsye të ndryshme.
Camila ani pse nuk është shqiptare mundohet gjithmonë t’ promovoj vlerat kombëtare, shkruan lajmi.net

Ajo së fundmi ka publikuar një foto të shkëputur nga një fotosesion ku shihet me ‘duvak’. Duket se është veshur vetëm për t’u fotografuar dhe ende nuk ka diçka të tillë.
Ani pse ajo është në lidhje me një kosovar nëse jo sot dikur do të bëhet nuse kosovare, sigurisht nëse gjërat ecin siç janë duke ecur tani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *