Pasi e pranuan publikisht lidhjen, Eni e bën edhe këtë gjë për Gencin (Video)

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ditë më parë bënë daljen e parë publike si çift. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë komentuar për një lidhje të mundshme, por asnjëri prej tyre nuk e pranoi publikisht.

Por, pasi e bënë publike lidhjen e tyre, nuk ngurrojnë që publikisht të përkrahin njëri-tjetrin për projektet e tyre muzikore. “Super kenge, Favorite”, ka shkruar Eni mbi fotografinë ku paralajmëron publikimin e këngës së re të Gencit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *