Tuna flet për shtatzëninë e dytë dhe raportin me Robert Berishën

Në intervistën ekskluzive që dha për emisionin “Mirage”, Tuna zbuloi shumë të reja.
Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu apo Tuna në intervistën e fundit ka folur për jetën e saj private e poashtu edhe për karrierën muzikore, shkruan lajmi.net.

Tuna tashmë është nënë e një djali të quajtur, Tian e në këtë intervistë tregon se kur do e bëjë Tianin me motër apo vëlla.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për raportin që ka me Robert Berishën, të cilët muaj më parë bënë bujë në media.
Se çfarë thotë këngëtarja e mësoni në videon e mëposhtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *