‘Nga shitës cigaresh tek vila 500 mijë euro’, pasuria marramendese e Ermal Mamaqit

Sot moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet publikë më të famshëm dhe më të pasur në Shqipëri. Talenti i tij prej aktori apo Dj nuk mund ta bënte kaq të pasur sa është sot ku numëron disa biznese dhe vila luksoze.

Diku në një intervistë ai është shprehur qëkur ishte i vogël dëshira e tij ishte të bëhej biznesmen dhe showman dhe ia ka arritur por se si nuk e ka treguar. Vetëm vila në të cilën ai jeton së bashku me familjen ka kushtuar 500 mijë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *