“Për një vit ndaheni ti dhe Genci”, Eni e mbyt me përgjigjen komentuesin

Prej kohësh aludohej se dy artistët ishin në një lidhje, por këtë të vërtetë ata vendosën ta konfirmojnë duke shpallur publikisht statusin “në një lidhje” për 2019-n.
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vetëm pak ditë që kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë. Edhe pse shumë ndjekës të dy këngëtarëve mezi kanë pritur t’i shohin bashkë ka dhe nga ata skeptikët që vënë në dyshim dashurinë e tyre.

View this post on Instagram

Live Love Laugh🙌 #oplabiparty2019

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *