Fero vjen në përqafimin e të dashurës, postojnë foton e parë bashkë

Fero dhe Arbenita vijnë në fotografinë e parë së bashku.
Po përflitet tash e sa kohë se Fero është në lidhje me modelen shqiptare në Angli, Arbenita Ismajli.

Megjithëse dyshja asnjëherë nuk e kanë konfirmuar këtë, ata për herë të parë kanë postuar një foto ku shihen bashkë, shkruan Gazeta Express.

Është Arbenita ajo e cila ka publikuar foton, ndërsa në përshkrim ka shkruar: “Me shokun”.

View this post on Instagram

Me shokin 🤪

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *