Ish e dashura e Cristiano Ronaldo: Ai është një psikopat dhe gënjeshtar

Ish e dashura e Cristiano Ronaldo ka sulmuar ashpër yllin e futbollit,
Jasmine Lennard e ka quajtur sulmuesin e Juventus një psikopat dhe gënjeshtar.

Lennard u bë e famshme në Britaninë e Madhe pasi u shfaq në Big Brother.
Në një postim në Twitter, ajo u zotua se do ndihmonte Kathryn Mayorga në akuzat për përdhunim ndaj yllit portugez.

Ajo ishte në një lidhje me futbollistin dhjetë vjet më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *