Vozitësi i dehur m’byt vëllain e aktorit të serisë “Familja moderne”

Ylli i serisë “Familja moderne” Sarah Hyland u godit nga një tr’agjedi e rëndë familjare, pasi vëllai i saj humbi jetën në një a’ksident me makinë.
Policia në Omaha konfirmoi për USA Today se Trevor Canaday v’diq të shtunën në një a’ksident me makinë kur ai u godit nga një shofer i dehur në makinën në të cilën ishte me babanë e tij.
Për shkak të forcës së goditjes, Trevor pësoi lëndime v’dekjeprurëse për jetën. Policia identifikoi zotuesin e dehur dhe konfirmoi se bëhet fjalë për Jeffrey Eggerling (36).

Familja Moderne është një serial amerikan që u dha premierë në televizionin ABC më 23 shtator, 2009. Në serial bëhet fjalë për jetën e Jay Pritchett dhe familjes së tij, të cilët jetojnë në Los Anxhelos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *