“Je vajza e tij apo jeni burrë e grua?” Emina Çunmulaj shpërthen keq ndaj komentueses

Emina Çunmulaj është një nga modelet shqiptare më të sukseshme. Prej vitesh ajo jeton në SHBA me bashkëshortin e saj milioner dhe dy vajzat e tyre.

Këto ditë Emina është duke shijuar pushimet dimërore me familjen e saj dhe së fundmi ka publikuar një foto me bashkëshortin duke buzëqeshur nga vendi përrallor.

Por siç ndodh zakonisht në fotot me burrin e saj, edhe këtë herë ndjekësit e kanë kritikuar për diferencën në moshë që kanë ata të dy, duke i thënë se duken si babë e bijë.

“Më falni çfarë janë, babë e bijë apo bashkëshortë?”, i ka komentuar ndjekësja Eminës, ndërsa modelja i ka kthyer atij përgjigjen epike. “Po ti këtë në foton tënde çfarë e ke, “gjysh”??” duke e lënë pa fjalë komentuesen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *