Nuk flet me aktorët e ‘Al Pazar’, Rudina Dembacaj bën deklaratën e papritur

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka dhënë një deklaratë të papritur.
E ftuar në “Thumb”, ajo ka befasuar me atë që ka thënë për aktorët e “Al Pazar”, Romeo dhe Donald Veshaj.

Rudina është shprehur se nuk mund të flasë dhe të takojë binjakët sepse ata marrin gjobë nëse e takojnë atë.
Ajo ka thënë se “Al Pazari” nuk më bënte më për të qeshur, përveç binjakëve.

“Binjakët i dua shumë. Sa gjynah se do marrin gjobë ata, nuk flas me binjakët”, është shprehur Rudina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *