Albëria tregon se si i kishte raportet me kunatat, në kohën kur ishte e martuar

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.
Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo vazhdimisht publikon foto dhe video duke u shfaqet goxha provokuese. Edhe pse është bërë gjyshe, Albëria duket si një vazjë 20 vjeçare.
Sonte Albëria ka qenë e ftuar në emisionin “Oxygen”, ku ka folur edhe për raportet me kunatat, me të cilat thotë se ka kaluar mirë, madje edhe kanë bërë mundje dore./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *