Ja rasti kur Aida Doçi i bie ‘shuplakë’ Burdushit në emision (Video

Edhe pse e re në skenën muzikore, këngëtarja Aida Doçi, po pëlqehet shumë nga publiku kosovar.

Ajo thuajse është e ftuara e përhershme e emisionit më të shikuar të zhanrit show n’Kosovë Show

Por një momente jo i mirë ka qenë për Burdushin.

Derisa ai ishte i ftuar në emision, Aida për pak minuta kishte filluar me muzikë dhe këndoi këngën ”Allahut rob sun ju bana”, këngë dhe melodi kjo, që ishte ‘DISS’ për Burdushin, shkruan GazetaNewBorn.

Ndryshe nga kjo sot është arrestuar Burdushi nën dyshimin për mashtrim. Brenda shëtipisë së tij janë gjetur armë, para, dokumente, incizime, e çka jo tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *