Leonora publikon foto me Sami Lushtakun, do të befasoheni me dedikimin e saj

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.
Ajo ka sjellur për publikun shqiptar gjithmonë vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesë, përcjell ORAinfo.
Leonora është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku poston foto dhe video të ndryshme të jetës së saj.
E sot, ajo ka postuar një foto me politikanin Sami Lushtaku, dhe që shihet se ajo po e mbron atë në kohën kur ai është duke u gjykuar./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *