Eni Koci dhe Genc Prelvukaj publikojnë fotografi nga pushimet (FOTO)

Nuk ka shumë kohë që treguan nëpërmjet fotografive se janë çift.
Këngëtarja nga Shqipëria Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj, kanë nisur pushimet e tyre të para bashkë, të paktën për sytë e publikut, njofton Klan Kosova.

Tek ne ditët janë të ftohta pasi jemi në stinën e dimrit, por çifti kanë zgjedhur një vend ekzotik siç është Tajlanda, për të pushuar.
Ka qenë Eni ajo që ka publikuar një fotografi të tyre ditën e sotme, teksa bënin shëtitje me elefant në Phuket, duke shkruar, “Emocione pozitive, xhungël”.

Të njëjtën fotografi është publikuar edhe nga Genci duke shkruar, “Në xhungël”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *